Szkolenie Tetry na temat żywienia 01-03-2013

Informacje związane z wydarzeniami i imprezami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.

Moderator: Moderatorzy


Killifish
Posty: 25
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:11

Re: Szkolenie Tetry na temat żywienia 01-03-2013

Post autor: Killifish »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Kwiatek, widzisz, komuś jednak coś się zatkało w przewodzie pokarmowym i go rozsadza. Zapytałem tylko o to, czy było na szkoleniu o mięsie, bo polecane jest na tym forum jako dieta dla zbrojników. Uzyskałem odpowiedź, że było i osobiste wycieczki. Chce wiedzieć co i czego się nauczyliście o tym jego "dobrym działaniu"?.

Muszę rozczarować ekipę wzajemnej adoracji, ale na szkoleniu Tetrowskim byłem 3 razy. O innych nawet nie wspominam, bo miejsca by brakło. Raz w Polsce, gdy zapewne jeszcze o nim nie słyszeliście, bo w 2009 roku. Wcześniej, bo w 2004 byłem na szkoleniu w Metz, potem w w 2010 w Melle (siedziba główna firmy) z ramienia mojego klubu betta. Ja się doszkalać nie muszę. Osobiste wywody pana Stefaniaka i jego popleczników pozostawiam bez komentarza, bo jak widzę nie ma o czym dyskutować, bo coś ktoś liznął i speca z siebie robi. Wiesz chociaż jakiego pochodzenia jest witamina E? A co do muszek, to spójrz na badania przewodu pokarmowego zbrojników i zobacz jakie owady się tam znajdują. Co do Tropicala, to póki co siedzą cicho i nie odpowiedzieli na skład swoich pokarmów a ja wysyłam je do badań: " onclick="window.open(this.href);return false;

Mógłbyś się czegoś nauczyć szanowny Alku, ale mnie zablokowałeś, co akurat mnie bawi, no ale nadal piszesz w swoim profilu o specjalizacji, której nie masz.

Tyle, na szczeniackie zaczepki nie odpowiadam, o czym administrator dobrze wie, bo to on mnie wskrzesił na forum, po tym jak dostałem bana od pana Stefaniaka, bo pokazuję prawdę.

Będę miał chwile to pokaże zbrojniki swoje, bo miałem ich trochę o innych rybach nawet nie wspomnę. Bynajmniej nie muszę doprawiać sobie ideologi, ze bocje wspaniałe rozmnożyłem, jak ten, w którego tak zapatrzeni jesteście. Miłej nocy.

seba
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2013, o 23:35

Re: Szkolenie Tetry na temat żywienia 01-03-2013

Post autor: seba »

Kwiatek widzisz ktoś TU się mocno spina a nic nie pokazuję a tylko wprowadzać zamęt ;) i tłumaczenia takie to dziecinada ;) niech pokaże co ma co rozmnożył bo jak do tej pory to tylko ciągle szuka zaczepki i szuka kłótni ;) wystarczy przeczytać wszystkie wpisy do czego prowadzą ;) a może kolega pokazał by nam swoje akwarium i pokazał co rozmnożył :lol: bo jak widać to mnoży tylko kłótnie i wprowadza zamieszanie i nic więcej ;) a nie mogę sobie wyobrazić hodowli muszek na wielka skalę i karmienie na hodowlach zbrojników :lol:
Pokaż nam jak to się robi i pokaż nam swoje akwarium i jak swoje osiągnięcia :!: ale na pewno tego tu nie zobaczymy bo takiego czegoś nie ma :lol:
Ja myślę że przybyłeś tu na forum aby je dyskryminować a z jakiego to już wiem ;)

Topic Author
Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Szkolenie Tetry na temat żywienia 01-03-2013

Post autor: Aleksander Stefaniak »

Kurcze taki szkolony ten nasz killifish a nie uzyskałem odpowiedzi na temat karmienia muszkami zbrojników. Nie odpowiedział jakie aminokwasy egzogenne są tak ważne w tych muszkach że są takim hitem w karmieniu zbrojników.
Kill to Ty robisz z siebie znawcę a nie pokazałeś nic.
A co do mojego wykształcenia poszperaj bardziej.
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone

wikif
Posty: 469
Rejestracja: 21 sty 2013, o 14:52

Re: Szkolenie Tetry na temat żywienia 01-03-2013

Post autor: wikif »

Co do karmienia muszkami
pokarm rewelacyjny łatwy w hodowli ale jest jeden minus pływa i nie tonie
pokarm jak rozwielika czyści przewód pokarmowy z zalegających substancji wiec dobry dla wszystkich ryb i jest to wiedza którą przekazał mi mój ojciec 20 lat temu .
pancerz hitynowy przechodząc przez przewód pokarmowy czyści go i w ten sposób chroni nasze ryby przed chorobami , posiada wiele witamin zalezy od pożywki dla muszek ale na pewno jest to białko zwierzece najłatwiej przyswajalne przez wszystkie organizmy .
moj post to opis pokarmu nie popieram zxadnej strony bo takie pyskówki po prostu mnie wku.... i zle swiadcza o forum , prosze o przrmyślenie tematu czy warto prowadzic takie nie wnoszące nic dla forum rozmowy
Szanuje obydwu Panów ale niech osiągnięcia przemawiają za tym kto jest lepszy a nie słowa :!: :!: :!:
L 066 L 201 L 243 L 270 L 260 L 333 L 340 L 401 L 134 L 236 L 405 L 46 L 399 L 400
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: Szkolenie Tetry na temat żywienia 01-03-2013

Post autor: OCrushek »

Ok moje pieć groszy w tej duskusji zmieni niewiele chciałbym jednak przypomnieć , że każdy z nas aby brać czynny udział w życiu forum , musiał zaakceptować regulamin. Jeden z punktów w/w mówi:
12. Treści niezgodne z tematyką danego działu będą przenoszone do odpowiednich działów, zamykane, lub całkowicie usuwane.
Proszę się dostosować zanim nastąpi niestety siłowe działanie na niektóre popędy.
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ