GARDENIA 2013 :D

Informacje związane z wydarzeniami i imprezami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Topic Author
Pannanikt001
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2013, o 23:00
Lokalizacja: Świebodzin

GARDENIA 2013 :D

Post autor: Pannanikt001 »

WItam.
Ponieważ zaprzyjaźnione forum przybyło, zobaczyło, zwyciężyło to postanowiłam i tu pokazać jak było :D

W dniach 22-24.02.2013r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi Gardenia połączone z Targami Zoologicznymi Animal Market.
Wśród wystawców były również stoiska poświęcone tematyce akwarystyki. Na kilku z nich podziwiać można było pięknie zaaranżowane zbiorniki akwariowe.

Dwa stoiska posiadały aranżacje wykonane przez uzdolnionych członków forum SAW (Stowarzyszenie Akwarystyka Wielkopolska). Gratuluję świetnie wykonanej pracy :D

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Firmie Vitroplant i Juwel za wspaniałą współpracę i zaangażowanie :D
Nie ma wątpliwości, że współpraca ta przynosi korzyści dla obu stron i jestem pewna, że dalsze lata będą równie owocne :D

Podziękowania za współpracę również należą się Robertowi ze sklepu Skalar w Poznaniu :D Jak zwykle niezawodny :D

Te 3 dni przepełnione były bardzo ciekawymi rozmowami z miłośnikami akwarystyki. Chciałabym też podziękować każdemu z kim rozmawiałam osobiście ponieważ dla mnie było to niezwykle ciekawe i ważne doświadczenie. Zapraszam też te osoby do podzielenia się swoją wiedzą z nami wszystkimi tutaj na forum.

Dziękuję też wszystkim zaangażowanym w pracę nad targami. Każdy dał z siebie wszystko i wyszło naprawdę super :D

A poniżej zapraszam do obejrzenie kilku zdjęć z tego wydarzenia :)


niestety ponieważ nie ma tu automatu do zmniejszania zdjęć :( to zapraszam na fotorelację tu:

http://akwarystyka-wielkopolska.pl/show ... p?tid=1253" onclick="window.open(this.href);return false;

I to chyba wszystko :P
Jeszcze raz wszystkim dziękuję :D
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: GARDENIA 2013 :D

Post autor: OCrushek »

No i paniena była szybsza bo własnie chciałem wszystko wkleić i opisać ale skoro wątek już jest to zajmę się czymś innym ;) :lol:
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

Topic Author
Pannanikt001
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2013, o 23:00
Lokalizacja: Świebodzin

Re: GARDENIA 2013 :D

Post autor: Pannanikt001 »

Hehe :P
powiedziałbyś to bym się wstrzymała :P :D

Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: GARDENIA 2013 :D

Post autor: Aleksander Stefaniak »

O wystawie słyszałem z opowiadań Marcina z Tropicala. Był tam i wczoraj jako starzy kumple pogadaliśmy sobie. Opowiedział mi wszystko. Teraz czas na Lublin :) i spotkanie z Kaśką dobrzańską, Andrzejem Nowickim, Państwem Kociołowskim, i Anną Stępnowską z mojego akwarium która będzie na targach zobaczyć a później może opublikuje artykuły o zbrojnikach z naszego forum.
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: GARDENIA 2013 :D

Post autor: Kwiatek »

Bardzo fajne zbiorniczki wystawiliście dobra robota ;)
15xL46
ODPOWIEDZ