Uwaga ostrzeżenie

Pisz o wszystkim i o niczym nawet jeśli temat nie jest związany z akwarystyką

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Uwaga ostrzeżenie

Post autor: szot »

Proszę kolegów o opinię odnośnie czy tak winna być zabezpieczona paczka do wysyłki (a prosiłem 2 razy o solidne zabezpieczenie paczki )
Znalazłem ogłoszenia o filtrze eheim i pomyślałem że dorobie do akwarium dodatkowo biologię i kupie używany filtr a opis z aukcji :
'' Sprzedam Filtr Eheim professional 2 model 2026 z kompletem wkładów koszy i zaworem aqua stop filtr i media w idealnym stanie wystarczy dokupić węże.''
Paczka dotarła a po otwarciu widoczne uszkodzenia paczki od wewnątrz i oględzinach filtra widać pęknięcia gniazda zaworów i duża ilość kamienia na obudowie filtra z wewnątrz (uszkodzenia prawdopodobnie powstały w transporcie ) ale zabezpieczenie filtra do wysyłki - wstyd pisać :x to najgorsza paczka jaką dostałem od bardzo wielu lat jeżeli chodzi o zabezpiecznie po zadzwonieniu i napisaniu do sprzedawcy otrzymuję odpowiedz proszę reklamować u kuriera ! i wiadomo firma kurierska reklamację odrzuca ! a sprzedawca umywa ręce twierdząc że to nie jego wina bo na paczce nakleił informację nie rzucać ! i to nie ON rzucał paczką a zabezpieczenie paczki było b.dobre .
A ja pytam was czy tak zabezpiecza się paczkę ???? a może to ??? to tak celowo się teraz pakuję aby ukryć wady przedmiotu ???
Cienkie pudełko po waflach i porozrywane i posklejane taśmą .
Załączniki
IMG_20190809_203025.jpg
IMG_20190809_203025.jpg (63.84 KiB) Przejrzano 16018 razy

Topic Author
szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Uwaga ostrzeżenie

Post autor: szot »

Fotki następne :

Topic Author
szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Uwaga ostrzeżenie

Post autor: szot »

Ostatnio zmieniony 26 sie 2019, o 20:34 przez szot, łącznie zmieniany 1 raz.

mikezetfirst
Posty: 112
Rejestracja: 18 lut 2018, o 14:30
Lokalizacja: Kraków

Uwaga ostrzeżenie

Post autor: mikezetfirst »

Sprzedal?
Sprzedal!

Problem z glowy, kasa sie zgadza.
Bo pewnie filtr byl oplacony przed wysylka

Karygodne

Topic Author
szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Uwaga ostrzeżenie

Post autor: szot »

Tak kasa wpłacona na konto .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak wygląda bardzo dobre zabezpieczenie paczki i tak wygląda pudełko do pakowania paczki posklejane taśmą z wierzchu -kpina.

Topic Author
szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Uwaga ostrzeżenie

Post autor: szot »

Paczkę odebrała żona(trudno aby sprawdziła gniazdo zaworowe itp. a sprzedawca zapewniał że będzie wszystko OK ) ale ja sprzedawce prosiłem dwa razy o solidne zabezpieczenie i potwierdził że bardzo dobrze zabezpieczy ,a po powrocie do domu sprawdziłem i zadzwoniłem do kuriera i sprzedawcy z informacją o uszkodzeniach i został sporządzony protokół (kurier się śmiał na zabezpieczenie paczki) i wiadomo firma kurierska odrzuciła reklamację a sprzedawca się ''wypiął'' .

Zdjęcia filtra z aukcji nie miały zacieków a przynajmniej nie było ich widać.
Za 100-parę złotych tak robić ???
Teraz podejrzewam ? że może to celowa taka wysyłka aby może ukryć wady towaru ? bo wiadomo nie da się tego teraz sprawdzić.
Chcecie dane tego gościa to: Patryk Sto... ul Piasta .... 74-400 Dębno (tu chyba musi być ochrona danych osobowych i nazwisko i adres ucięte)

Teraz zalecam kolegom w przypadku kupna od tego gościa szczególną ostrożność !!! a paczki najlepiej brać za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości i w przypadku wątpliwości nie odbieramy !!! i wtedy to metoda lepsza nawet niż allegro.
Chcieliście link do jego aukcji na olx (użytkownik ''Pas '') to proszę :
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/wWHf/

A za 100-parę złotych do sądu -raczej nie opłacalne i szkoda czasu i dlatego ostrzegam i piszę a każdy niech sam sobie wyrobi opinię.
ODPOWIEDZ