Sport w ciąży

Pisz o wszystkim i o niczym nawet jeśli temat nie jest związany z akwarystyką

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
TomaszekK
Posty: 47
Rejestracja: 2 lip 2016, o 11:32
Lokalizacja: Siedlce

Sport w ciąży

Post autor: TomaszekK »

To jest forum o tematyce związanej z hodowla zbrojnikow. Jeżeli rybenka125 nie rozumie tematyki proszę zmienić forum i zacząć od kształcenia przedszkolnego.
Pozdrawiam
TomaszK

zamom1
Posty: 14
Rejestracja: 6 lis 2018, o 17:19

Sport w ciąży

Post autor: zamom1 »

Więcej ruchu w ciazy na pewno nie zaszkodzi, ale wszystko z umiarem. Poza tym w ciązy trzeba się takze zdrowo odzywiac, stosowac naturalne kosmetyki, tego bez zbednych parabenow i konserwantow. Polecam w rzeczy tego typu zaopatrzec sie na tej stronie https://rodzinaeko.pl/dla-dziecka maja wsyzstko w jednyn miejscu i w dobre cenie.

wenus34
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2019, o 11:36
Kontakt:

Sport w ciąży

Post autor: wenus34 »

Dlaczego nie, sport jest ważny na każdym etapie niezależnie w jakim stanie jesteś. Myślę nawet, że to może być pomocne bardzo dla Ciebie jak i Twojego dziecka. Więcej tlenu dla Ciebie to i więcej dla dziecka, będzie się lepiej rozwijać. Chociaż lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem.

Maszek
Posty: 4
Rejestracja: 5 lut 2020, o 16:25

Sport w ciąży

Post autor: Maszek »

Proponuję szachy albo pokera sportowego.

ScarBorough
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, o 22:32

Sport w ciąży

Post autor: ScarBorough »

wiadomo przecież, że sport/aktywność fizyczna w czasie ciąży jest bardzo wskazana. To nie tylko dobrze wpływa na przyszłą matkę, ale również na dziecko. Trzeba tylko rozsądnie do ćwiczeń podejść. Wszystkiego zrobić nie można... trzeba na siebie uważać, nie przeciążać się. Mi w drugiej ciąży bardzo sportu brakowało, ale niestety od 20tc, moja ciąża była zagrożona (ciążą bliźniacza) i musiałam leżeć w łóżku - w domu i w szpitalu.

Frank55
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2020, o 09:27

Sport w ciąży

Post autor: Frank55 »

Moja siostra dużo ćwiczyła, ale pod okiem doświadczonego trenera - także myślę, że najważniejsza jest dobra opieka
W życiu nie zawsze wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. Wygrywają ci, którzy postanawiają wygrać.
[Kamila Rowińska]
ODPOWIEDZ