Reklama naszego forum na sklepie

Pisz o wszystkim i o niczym nawet jeśli temat nie jest związany z akwarystyką

Moderator: Moderatorzy


szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Reklama naszego forum na sklepie

Post autor: szot »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Kwiatek pisze:Powiem tak jeśli temat będzie kontynuowany zostanie po prostu usunięty. :evil:
Marcin to kolejna prośba aby dać na luz a tu wraz :( i temat staję się drażliwy i ja proszę abyś kolejną osobę ukarał ostrzeżeniem dla przykładu i wtedy będzie porządek i nie będzie żadnych gierek.
Awatar użytkownika

Lordam
Posty: 374
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:39
Lokalizacja: Elbląg

Re: Reklama naszego forum na sklepie

Post autor: Lordam »

Panowie, nasze drogi jako forum oraz Alka się rozeszły i nie ma co drążyć.
Każdemu z nas zależy na popularyzacji tej części akwarystyki więc powinniśmy podziękować Alkowi za tą reklamę i uciąć temat.
Jeśli jakaś osoba wejdzie przez tą reklamę na forum to bardzo dobrze.
Seba daj już na luz , było mineło.
"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali..."
Moje 240l Zapraszam:)
http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=25&t=131" onclick="window.open(this.href);return false;

Killifish
Posty: 25
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:11

Re: Reklama naszego forum na sklepie

Post autor: Killifish »

Lordam pisze:Panowie, nasze drogi jako forum oraz Alka się rozeszły i nie ma co drążyć.
Każdemu z nas zależy na popularyzacji tej części akwarystyki więc powinniśmy podziękować Alkowi za tą reklamę i uciąć temat.
Jeśli jakaś osoba wejdzie przez tą reklamę na forum to bardzo dobrze.
Seba daj już na luz , było mineło.
Otóż to. Mnie nikt snu z powiek nie spędza i nie chce szczeniackich wojenek. Jak kogoś cisnie, to sorki, ni mój, nie forum problem. Jest ład teraz i o to wszystkim chodziło.
Pozdrawiam Ekipe Zielonych ;)

szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Reklama naszego forum na sklepie

Post autor: szot »

Killifish pisze: Otóż to. Mnie nikt snu z powiek nie spędza i nie chce szczeniackich wojenek. Jak kogoś cisnie, to sorki, ni mój, nie forum problem. Jest ład teraz i o to wszystkim chodziło.
Pozdrawiam Ekipe Zielonych ;)
Wybacz ale ja sam 2 x prosiłem wszystkich żeby dać na luz i dać spokój a tu znowu jakieś aluzje i próby ciągnięcia tematu jak dla mnie to jest przykre że tak się dzieje i takie zachowanie jest tylko warte potępienia a ten temat powinien być dawno zakończony.

Pozdrawiam

Killifish
Posty: 25
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:11

Re: Reklama naszego forum na sklepie

Post autor: Killifish »

Szot, ja tylko podzielam Twoje i zielonych zdanie. Nie nakręcaj się ;) Już nawet zgodzić się nie mogę? ;)

szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Reklama naszego forum na sklepie

Post autor: szot »

Killifish pisze:Szot, ja tylko podzielam Twoje i zielonych zdanie. Nie nakręcaj się ;) Już nawet zgodzić się nie mogę? ;)

Ja tylko prosiłem kilkakrotnie aby dać już spokój bo to do niczego nie prowadzi a tu wciąż jakieś zaczepki :( czy próby uszczypania czy dania komuś pstryczka .
Killifish czy Ty zawsze :roll: i musisz mieć ostatnie słowo i to zaczepne :(
i nawet na prośby nie reagujesz tylko ciągle jątrzysz :(

Lepiej niech każdy z nas zajmuje się propagowaniem naszego forum zbrojnikowego i pisaniem nowych tematów a nie uprawianiem jakiś gierek czy podchodów czy itp. i może to najwyższy czas aby admin lub modelator działał i np.temat zablokował bo już jest :(
Zablokowany